Buz Başlık Teknolojisi ile 4 Mevsim, Her Tene, Acısız, Ağrısız Epilasyon!

Epilasyon istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Bu ışık, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan ışın, kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder, Ayrıca epilsayon uygulaması yaptırmak istemeyen müşterilerimiz için depilsayon hizmetimiz mevcuttur. Salonumuzda Buz epilasyon teknolojisi ile istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulabilirsiniz.

Buz epilasyon sık atış yaparak kıl köklerini yavaş ısıttığı için ağrı, soğuk ve acıyı en az hissettiren epilasyon çeşididir. Tüm vücut seansı 60 ile 90 dakika arasıdır. Etkisi yüksek olduğu için diğer epilasyon yöntemlerine oranla seans süreleri daha azdır. En konforlu, en etkili son teknoloji epilasyon buz epilasyon olarak göze çarpmaktadır. Yüz, kıl ve tüylerin en fazla uzadığı bölgedir. Bıyık, sakal uzaması görsel olarak çok ciddi bir sorundur. Hormonal olarak hassas olan yüzdeki kıllar derin köklere sahiptir. Kıl köklerinin epilasyon sonrası tekrar çıkma ihtimali yüze uygulanacak epilasyon yönteminin önemine dikkat çekmektedir. Buz epilasyon kalıcı etkisiyle tüylerden kurtulmak isteyenler için en uygun yöntemdir.

 

İğneli Epilasyon

En eski epilasyon şeklidir. Kıl köklerine elektrik akımı verilerek kıl kökleri yok edilir. %100 bitme garantisi sadece iğneli epilasyonda verilebilir. Bilinenin aksine acısız ve ağrısızdır. Kişinin acı eşiği baz alınarak uygulama yapılır.

Fiyat Bilgisi İçin Bize Yazın