Kirpiks Beauty Home olarak 2017’de ipek kirpik, kirpik lifting gibi bakım uygulamaları yaparak başlayan maceramız, kısa zamanda elde ettiğimiz başarı, uzman işçilik, kaliteli hizmet ve malzeme kullanımı mottosu ile yeni serüvenlere atılmamız konusunda cesaret verdi. Değerli müşterilerimizin de desteği ile başlarda sadece kirpik üzerine hizmet verdiğimiz butik işletmemiz, bünyemize dahil ettiğimiz yeni bakım uygulamalarıyla gelişerek bir güzellik merkezi haline geldi.

Avrupa standartlarındaki farklı konseptleri ile öne çıkan güzellik merkezimizde işinde uzman, büyük bir titizlikle çalışan ekibimizle tüm isteklerinizi memnuniyetle yerine getiriyoruz. Uzun ömürlü olmasıyla dikkat çeken kalıcı makyaj uygulaması; konvansiyonel makyaj gün boyunca kaybolmaya devam ederken uyandığınız andan yatağa girdiğiniz ana kadar bozulmadan kalıyor. Kalıcı makyajınızın kesinlikle mükemmel olması ve doğal özelliklerinizi güzel bir şekilde iyileştirmesi çok önemlidir. Tüm güzellik hizmetlerinde aynı kaliteye ulaşabileceğiniz tam donanımlı merkezimiz size bu imkanı sunuyor.

İpek kirpik, protez tırnak, kalıcı makyaj, kaş tasarımı gibi hayatı kolaylaştıran ve size zaman kazandıran uygulamaların yanı sıra çeşitli yöntemler kullanarak, yüzünüze doğal ve sağlıklı bir parıltı vermek için özel olarak tasarlanmış bir dizi yüz bakımı hizmeti de sunuyoruz. Vücutta estetik olarak istenmeyen görünüme neden olan çatlak ve selülit gibi kozmetik sorunlarda da her zaman yanınızdayız. Kirpiks Beauty Home sizler için bir mükemmellik merkezi olarak hayatına devam ettiğinden tüm müşterilerimize güzel sonuçlar sunacağımıza söz veriyoruz.

İsteklerinizi dinliyoruz…
Profesyonel ekibimiz, tam olarak ne elde etmek istediğinizi dikkatlice dinler ve tüm müşterilerimize saygı, nezaket ve anlayışla davranır. Uzman olarak, önerilerimizi sunacağız ve istediğiniz sonucu elde etmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Temiz ve güzel bir ortamda faaliyet gösteriyoruz…
Merkezimizde müşterilerimizin rahat hissetmelerini ve tedavilerin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için konforlu ve tertemiz bir ortam yarattık. Piyasadaki en güvenli ekipmanlarla bir araya geldiğinde, Kirpiks Beauty Home yüksek standartlara sahiptir.