Hydrafacial

Sizde daha canlı, parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız, dünyaca ünlü televizyon yıldızlarının kullandığı Hydrafacial cilt bakım yöntemini kullanabilirsiniz.

Cildi derinlemesine temizleyen bir taraftan da medikal bakım yapan cilt yenileme uygulamasıdır. Hydrafacial basınçlı ve vakumla losyon püskürterek cildin yüzeyinde aspirasyon işlemi yapar. Aspirasyon, cilt boşluklarında birikmiş olan sıvı materyalin veya gazın, bir cihaz yardımıyla emilerek uzaklaştırılması anlamına gelmektedir.

Hydrafacial cilt gözeneklerinde vakum işlemi sonrası onarıcı serumları da boşaltılan alana yayarak onarım sürecini başlatır.

Hydrafacial bakım sistemi ile daha güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hydradermabrazyon teknolojisi sayesinde; Cilt temizleme, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma işlemlerini tek bakımla yapılabilmektedir. Hydrafacial cilt bakım uygulaması 45 gün aralıklarla önerilir.

Hydrafacial Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

  • Cilt Temizleme; Cilt vakum sistemi ile temizlenir.
  • Sıvı-Dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling yapılır. Lekeli, akne izi olan, derin gözenekli ciltlerde, tahriş etkisi olmaksızın cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.
  • Serum; Sivilce, leke veya kırışıklık derecesine göre özel serumlar uygulanır. Kuru ciltler ve ince kırışıklıklarda hyalüronik asit ihtiva eden dengeleyici serumlar uygulanır. Siyah noktalar, derin ve geniş gözenekli yağlı ciltlerin T bölgesine yapı dengeleyen serumlar uygulanır.
  • Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.
  • Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır.

Hemen hemen her yaşta uygulanan hydrafacial; leke, akne, dev gözenekler, yağ oranı yüksek ciltler ve özellikle akne tedavilerinde etkili çözümler sağlanmaktadır.

Cilt bakımında öncü marka Skeyndor ürünleri kullanılmaktadır