Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Kişiler zayıf olsalar bile bölgesel olarak kiloları olabilir. Bu durum çeşitli bölgelerde inatçı yağların birikmesinden kaynaklanır. Bölgesel zayıflama yöntemi vücudun çeşitli bölgelerindeki yağların yakılması için kullanılan yöntemdir. Bölgesel olarak fazla kiloları bulunan kişilerin hızlı bir şekilde sonuç almasına yardımcı olur.

Bölgesel kilolardan kurtulmak için genelde teknolojik cihazlar kullanılır. Bu cihazlar yardımıyla kişiler bölgesel kilolarından rahat bir şekilde kurtulabilir. Günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden biri de Smart Slim yöntemidir.
Smart Slim yöntemi sayesinde bireyler basen, karın, bacak, kalça, boyun gibi bölgelerinde yer alan yağlardan kurtulabilirler. İlk seanstan itibaren bu yöntem sayesinde kişilerde gözle görülür bir değişiklik meydana gelir. Bunun yanında Smart Slim selülit görünümünün de ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bu uygulamadan sonra selülitlerde ciddi derecede bir azalma görülür.

Smart Slim Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

Smart Slim yöntemi ile ciltteki çatlak, yumuşak selülit bölgeleri, gevşek alanların düzelmesi sağlanır. Bu işlemde öncelikle deri üzerine jel sürülür. Ardından ses dalgaları deri altına gönderilir. Bu sayede ciltte yeni kolajen oluşur. Bu da cildin elastikiyet kazanmasına yardımcı olur.
Bu yöntemin ardından deri altında bulunan inatçı yağlar deride herhangi bir deformasyon meydana gelmeden giderilir. Uygulama yapılacak bölgeye göre seanslar farklılık gösterir. İlk seanstan itibaren kişilerin vücutlarındaki değişimi gözlemleyebilir. İşlem esnasında kişilerde ağrı ya da acı gibi durumlar söz konusu olmaz. Seanslar uygulama yapılan bölgeye göre yaklaşık 30 dakika sürer.

Smart Slim uygulamasından yaklaşık 2 saat önce herhangi bir yiyecek içecek tüketimi kesilmelidir. Metabolizmanın hızlı bir şekilde çalışması ve yağların hızlı bir şekilde parçalanması adına seanstan sonra da yaklaşık 1 saat kadar bir şey yenmemesi önerilir.

Smart Slim Kombine Uygulamaları Nelerdir?

Kombine uygulamalar sayesinde kişiler kilolarından ve selülitlerinden çok daha rahat bir şekilde kurtulabiir. Yapılan kombine uygulamalar şu şekildedir;

• Smart Slim uygulamasında ultrasonik ses dalgaları yardımıyla ile agresif yağ yakımı sağlanır.

• Radyofrekans uygulamasında ciltte bulunan kalojenin artması amaçlanır. Bununla birlikte ciltte hasar gören kalojen liflerin onarım işlemi de gerçekleştirilir. Bu sayede selülit görünümünden kolay bir şekilde kurtulmak mümkün olur.

• Vakum terapi uygulaması ile ters basınç sayesinde yağların ayrılması ve basınç yardımıyla dirençlerinin kırılması sağlanır. Böylece yağ dokuları azalır. Vücuttan çok daha rahat bir şekilde atılabilirler.

• G5 masajı uygulaması ile hızlı titreşimler kullanılır. Burada iterek sıkıştırma sayesinde yağların ve selülitin giderilmesi sağlanır. G5 masajında kişilere ritmik bir masaj uygulanır.
Smart Slim uygulaması kişilerin kilo verme sürecinde ultrasonik ses dalgaları sayesinde yağların parçalanmasını sağlar. Bu uygulama haftada bir gerçekleştirilir. Bir seans en fazla 1 saat sürer. Bu işlem hamilelere, regl döneminde olanlara ve bunun yanında kalp, damar hastalığı olanlara uygulanmaz.

Smart Slim Yeni Nesil Ultrasonik Dalga Teknolojisi

Smart Slim ile ilgili yapılan klinik çalışmalarda kişilerde 1,5 ile 7,5 santim arasında incelme olduğu görülmüştür. En az 2-4 cm arasında incelme meydana gelir. Cihaz üzerindeki ekrandan sırt, göğüs, boyun, bel, basen, kol, bacak seçilerek buralara uygun problemler uygulanır. Uygulama esnasında ya da sonrasında kişiler acı hissetmez.

Bu yöntemin vücuda ya da kişilere herhangi bir zararı yoktur. Kişilerin seanstan önce bir şey yememesi daha hızlı netice alınmasını sağlar. İşlemden sonra ise kişilerin az yağlı besinler tüketmeleri gerekir. Bu şekilde vücuttan kırılmış yağların atımı daha hızlı olur. Kişilerin seanstan önce ve sonra bol su içmesi de sürece katkı sağlayacak bir etkendir.

Smart Slim uygulaması ile kişiler çok hızlı bir şekilde sonuç alır. Danışanlar 2-10 cm arasında incelme gösterir. Bu sonuçlar kişilerin doku yapısına, yaşa, metabolizmaya, uygulama yapılan bölgeye, hormonlara göre değişiklik gösterir.

Uygulamanın yanında diyet ve fiziksel aktiviteler yapılması uygulamanın daha etkili olmasına yardımcı olur. Bu uygulama tek bir bölgede yaklaşık 30 dakika kadar sürer.
Bölgesel zayıflama fiyatları da merak edilen bir konudur. Smart Slim ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler 0212 660 00 60 numarasından ya da 0530 114 23 86 whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir. İnstagram hesabımız üzerinden dm yoluyla da bize ulaşabilirsiniz.