Epilasyon Merkezi İstanbul

Epilasyon Merkezi İstanbul

İnsanlar kilo bakımından problem yaşamasalar da bölgesel anlamda yağlanma durumları olabilir. Vücutta bazı bölgelerde yağların birikmesi nedeniyle bölgesel olarak kilo durumları meydana gelebilir. Kirpiks Epilasyon Merkezi İstanbul bölgesel kilolarınızdan Smart slim yöntemi ile kurtulmanıza yardımcı olur. Bölgesel kilo sorunu olanlar bu yöntemden hızlı bir şekilde sonuç alabilirler. Bölgesel kilolardan kurtulmak adına teknolojik cihazlardan yardım almanız daha hızlı sonuç almanızı sağlar. Bu yöntem sayesinde bölgesel kilo problemlerinizden çok hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Smart Slim yöntemi avantajları ve uygulama kolaylığı nedeniyle en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu yöntem sayesinde kişiler, karın, basen, bacak, kalça, boyun bölgelerinde bulunan yağlardan sorunsuz bir şekilde kurtulabilirler. İlk seans uygulamasından sonra kişiler kendi gözleri ile belirgin bir fark görür. Selülit oluşumları da kadınların korkulu rüyalarından biridir. Bu yöntem selülit görünümünden kurtulmanıza da olanak sağlar. Seansların ardından selülit görünümünüzde ciddi bir azalma fark edersiniz. Smart Slim ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Gerçekleştirilir?

Smart Slim ile bölgesel zayıflama sayesinde ciltteki yumuşak selülitli bölgelerin, çatlakların ve gevşeme sorunlarının giderilmesi sağlanır. Uygulamaya başlamadan önce uygulama yapılacak olan alana jel sürülür. Sonra teknolojik cihaz yardımıyla deri altına ses dalgaları gönderilir. Böylece ciltte kolajen üretimi sağlanır. Kolajen üretiminin artması ile cilt daha elastik bir görünüm kazanır. Uygulama sonrasında deri altındaki inatçı ve agresif yağların giderilmesi sağlanır. Bu işlem esnasında deride deformasyon gibi istenmeyen bir durum meydana gelmez. İlk seans uygulamasının ardından uygulama yapılan kişiler aradaki farkı net bir şekilde göreceklerdir. Smart Slim uygulaması esnasında bireyler herhangi bir ağrı hissetmezler. Uygulama bir bölgeye yapılacaksa seans yarım saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirilebilir. Uygulamaya gelmeden yaklaşık 2 saat öncesinde kişilerin yemek yemeyi kesmeleri gerekir. Uygulamadan sonra metabolizmanın hızlı çalışması ve yağ tabakalarının daha hızlı bir şekilde erimesi için bir saat kadar bir şey yenmemesi daha uygun olacaktır. Smart Slim Kombine Uygulamalar Neden Tercih Edilir?

Smart Slim kombine uygulama sayesinde kişiler çok daha hızlı bir şekilde etki görürler. Bu sayede inatçı kilolardan ve selülitli görünümden hızlı bir şekilde kurtulmak mümkün olur. • Smart Slim uygulaması ultrasonik ses dalgaları ile sağlanır. Bu ses dalgaları ile inatçı yağların yakımı çok daha kolay bir şekilde gerçekleşir. • Radyofrekans uygulamasında ise ciltteki kolajenin artması işlemi gerçekleştirilir. Bunun yanında ciltte hasar görmüş olan kolajen liflerinin onarımı da yapıldığı için vücuttaki kolajen üretimi daha çok olacaktır. Bu sayede selülit görünümünden sorunsuz ve hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. • Vakum terapi yönteminde bölgesel yağlanma olan bölgelere ters basınç uygulaması yapılır. Bu sayede yağ ayrılması ve basınç ile direnç kırılması işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşir. • G5 masajında ise hızlı titreşimler kullanılır. İterek sıkıştırma ile yağ ve selülitlerin daha kolay giderilmesi amaçlanır. Bu işlemde ritmik masaj uygulaması gerçekleştirilir.

Smart Slim uygulaması sayesinde diyet yapan ve kilo verme sürecinde olan kişilerde ultrasonik ses dalgaları sayesinde yağların daha hızlı ve kolay bir şekilde parçalanması sağlanır. Uygulamanın haftada bir defa ve bir seans olacak şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Seanslar yaklaşık 1 saat kadar sürer. Hamilelik döneminde, regl döneminde, kalp ve damar hastalığı olan kişilerde bu yöntem uygulanmaz. Smart Slim Ultrasonik Dalga Teknolojisi Smart Slim ultrasonik dalga teknolojisi sayesinde kişilerde 1,5-7,5 cm arasında incelme meydana gelir. Bu uygulamada seans bitiminde kişilerde 2 ile 4 cm arasında incelme olduğu saptanır. Smat Slim cihazı üzerinde yer alan ekran üzerinden uygulama yapılacak alana göre göğüs, bel, sırt, basen, kol, bacak bölgeleri seçilir. Probleme uygun olarak yöntemin uygulanması işlemi gerçekleştirilir. Uygulama sırasında kişilerde herhangi bir ağrı hissi meydana gelmez. Smart Slim yönteminin uygulanan kişilere herhangi bir zararı bulunmaz. Kişilerin seansa gelmeden iki saat öncesinde yemek yemeyi kesmesi daha hızlı sonuç alınmasına olanak sağlar. İşlemin ardından ise kişilerin az yağlı besinler tüketmesi sürecin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Smart Slim yöntemi ile ilgili bilgi almak istiyorsanız 0212 660 00 60, whatsapp 0530 114 23 86 numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında İnstagram dm ile de bizimle iletişime geçebilirsiniz.