Güzellik Merkezi Kadıköy

Diyet yaparak kilo verseniz de bölgesel inatçı yağlardan kurtulamadığınız durumlar olabilir. Çeşitli bölgesel zayıflama yöntemleri sayesinde vücuttaki fazla yağlardan daha kolay bir şekilde kurtulmanız mümkündür. Bu uygulamalar arasında en başarılı olanlarından biri de Smart Slim yöntemidir. Kirpiks Güzellik Merkezi Kadıköy Smart Slim uygulamaları sayesinde inatçı kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.

Smart Slim uygulaması günümüzde bölgesel zayıflama için kullanılan çok başarılı bir yöntemdir. Bu teknoloji ile sadece yüzeysel dokulara değil cildin daha alt katmanlarında yer alan dokulara da etki edilir. Cildin en altında bulunan yağ dokularının yapısal olarak giderilmesini sağlarken görsel anlamda da daha hoş bir görüntü oluşmasına yardımcı olur.

Smart Slim uygulaması sayesinde metabolizmanızın daha hızlı bir şekilde çalışması sağlanır. Bu şekilde hem inatçı yağlardan hem de istenmeyen selülit görüntüsünden kısa sürede kurtulursunuz. Bu uygulamada genelde hızlı sonuçlar alınır. İlk seanstan itibaren kişilerin vücut yapılarına da bağlı olarak 2 ile 10 cm arasında bir incelme meydana gelebilir. İncelme miktarı, uygulamanın gerçekleştirildiği alan, kişinin yaşı, hormonlar ve kişinin metabolizma çalışma hızına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Smart Skim Kombine Uygulama Avantajları

Smart Slim kombine uygulama ile vücudun çeşitli alanlarındaki fazla kilolarınızdan ve selülitli görünümden daha hızlı şekilde kurtulursunuz. Bu nedenle kombine uygulamalar hem daha çok tavsiye edilir hem de daha çok uygulanır.

Smart Slim uygulamasında yağların erimesi için ultrasonik ses dalgaları kullanılır. Ultrasonik ses dalgaları agresif yağların daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde erimesine olanak sağlar.

Radyofrekans uygulamasının amacı ciltte kalojen üretiminin artmasını sağlamaktır. Bununla birlikte vücutta hasarlı olan kalojen liflerinin onarımını sağlama özelliği de bulunur. Radyofrekans uygulaması vücutta selülit oluşumlarının önüne geçer.

Vakum terapi uygulamasında bölgeye ters basınç uygulama işlemi gerçekleştirilir. Vakum yöntemi sayesinde yağ moleküllerinin çok hızlı bir şekilde birbirinden ayrılması sağlanır Basınç ile yağ dirençleri kırıldığı için yağ dokuları daha hızlı bir şekilde azalır. Bu yöntem sayesinde yağ dokularının daha hızlı bir şekilde vücuttan atılması sağlanır.

G5 masaj uygulamasında ise hızlı titreşimler ile uygulama gerçekleştirilir. Bununla birlikte iterek sıkıştırma yöntemi de uygulanır. G% masajı sayesinde hem yağlar hem de selülitler erir. Bu yöntemde masajlar ritmik bir şekilde gerçekleşir. Bu sayede kan dolaşımının da hızlanması sağlanmış olur.

Smart Slim Uygulamalarının Ne Gibi Avantajları Bulunur?

Smart Slim avantajları oldukça fazla olduğu için son dönemlerde sıklıkla tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer alır. Bu yöntemin sonuçları etkisini uzun süreler boyunca gösterir. Yapılan uygulamalarda ilk seanstan itibaren 2-10 cm arasında bir incelme oluşur. Kişilerin uygulamadan sonra elde ettikleri sonuçlar metabolizma, hormonlar, vücut ve doku yapısı, yaş faktörlerine göre değişiklik gösterir.

Bu uygulamanın yanında kişilerin diyet ve egzersizlerine dikkat etmesi uygulamadan daha iyi sonuçlar alınmasına olanak sağlar. Uygulamanın tek bir alana yapılması yaklaşık 30 dakika kadar sürer. Bu yöntem kalça, bel, karın, iç ve dış bacak, kol ve basenler gibi çeşitli alanlara uygulanabilir. Bu bölgelerin haricinde gıdı ve yanak alanlarına da uygulama yapılabilir.

Uygulama yapıldıktan sonra kişilere ölçümler yapıldığında gözle görülür bir fark olduğu anlaşılabilir. Fakat uygulama yapıldıktan 72 saat sonra kişiler gerçek sonuçları daha net bir şekilde görebilirler. Smart Slim uygulamasının seans sayısı uygulanan bölgeye ve kişilerin fiziksel özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Ancak bu uygulama genelde 4 ile 6 seans arasında uygulanır.

Smart Slim Yöntemi Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Smart Slim uygulama alanları oldukça geniştir.

• Doku kalitesinin artırılması

• Göğüs kaldırma işlemleri

• Elastikiyet kaybı ve sıkılaştırma programı

• Popo kaldırma işlemleri

• Çatlak bakımı

• Heykeltıraş Agresif bölgesi incelme programları

• Agresif gıdı eritme

• Selülit bakımı

• Lenf drenaj

• El gençleştirme işlemi

• Porselen yüz germe işlemi medikal sırt boyun masajı

Smart Slim uygulaması kanser hastalarına uygulanmaz. Bunun yanında daha önce covid geçirmiş, hamile, regl döneminde olan kadınlar, kal ve damar hastaları ile ms hastası olan kişilere bu yöntemin uygulanması doğru değildir.

Smart Slim uygulaması ile ilgili aklınıza takılan sorular ve detaylı bilgi alamk için 0212 660 00 60 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp numaramız 0530 114 23 86 numarasından sorularınızı bize yöneltebilirsiniz. Bunun yanında İnstagram dm üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.