Kök Hücre Bakımı

Kök Hücre bakımı ile yaşlanmayı durdurup zamanı geri almaya başlayabilirsiniz.

Kök hücre bakımı cildini gençleştirip, toparlamak isteyen kişilerin tercih edeceği bir bakımdır.

Kök hücre bakımı için kullanılan Eternal Kür bakımı ile ciltte gençleşme, sağlıklı ve parlak bir görünüm yaratmak mümkündür. Eternal Kür bakımı ince çizgiler ve kırışıklıklar için oldukça ideal bir seçenektir. Hem cilt hem de göz bölgesi için uygun olan ürünlerin uygulandığı bakımla kısa süre içinde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Cilt hücrelerimizin 10.000de biri kök hücredir.

Kök hücreler, insan vücudunda bulunan ve her türlü vücut hücresine dönüşebilen ana hücrelerdir. Nerede bir zedelenme veya onarım ihtiyacı varsa, oraya giderek hücre tipine dönüşür.

Kök hücreler kendilerini sınırsız sayıda çoğaltabildiğinden cilt bakımında özellikle etkilidirler. Cildin ihtiyacı olan nem dengesi ve sıkılığın yanı sıra yaşlanmayla beraber azalan kolajen de kök hücre bakımı ile çoğaltılabilir. Kolajen ciltte yaşlanma belirtilerini azaltmak için ekstra dolgunluk ve elastikiyet sağlamaktadır. Uygulama minimum 4 seans uygulanan bir kür bakımdır.

Kök Hücre Bakımı Ne Gibi Sorunlarda Tercih Edilebilir?

Kırışıklık, sarkma, nem ve besin kaybı, yaşlanmış ifade, aydınlık ve canlılık kazandırma gibi durumlarda kullanılmalıdır.